www.mmkuchyne.cz

KOMPLETNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

Nabízíme kompletní služby v oblasti rekonstrukce KUCHYNÍ. Navrhneme, naceníme a vyrobíme kuchyň dle Vašich specifických požadavků z kvalitních materiálu, ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny. To vše v krátkém časovém horizontu.

Naše kuchyňské studio MM-Kuchyně vytváří moderní, klasické a rustikální kuchyně na zakázku z nejmodernějších i tradičních materiálu jež jsou na trhu k dispozici. Díky flexibilnímu systému kuchyňských rámů, je naše firma schopna vytvořit pro své klienty KUCHYNi svých snů. Kuchyňská dvířka jsou nabízená v různých provedeních i materiálech. Dále kuchyňské desky jsou v různém materiálovém provedení ať už je to lamino, dřevo nebo mramor. Vestavěné spotřebiče a kuchyňské doplňky, které jsou součástí dodávané kuchyně pochází od renomovaných značek (nebo si je klient dodá sám). Kuchyně jsou vybaveny vynikajícím systémem závěsů lanovek a pullouts BLUM jež je takřka nezničitelná.

Kuchyňské modely, pulty a vzory kuchyňských dvířek jsou na webových stránkách naší společnosti, kde je můžete procházet z pohodlí Vašeho domova, nebo nás můžete navštivit osobně v sídle naší společnosti v Čisté u Mladé Boleslavi. V případě zájmu nás můžete kontaktovat i telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Fotogalerie